Kredyty cała Polska

Pożyczki dla przedsiębiorców

Współpraca biznesowa

Szukasz pracowników z Ukrainy ?

projektowanie stron internetowych Link do Twojej strony Tutaj ? - Napisz Belki rustykalne Dodaj baner na strony

Łatwa praca, dla mam, dla studenta, z domu, online

Praca przez internet Lublin

W związku z dynamicznie rozwijającym się zespołem prowadzimy nabór na stanowisko Specjalista ds. Promocji

Opis stanowiska pracy:

-praca wykonywana z domu

-reklamowanie oraz promocja produktów na zlecenie firm zewnętrznych

-obsługa i rekrutacja klienta (nie prowadzimy telemarketingu)

-możliwość podjęcia pracy w formie dodatkowej lub stałej

Wymagania:

-ukończone 18 lat

-obywatelstwo Polskie oraz aktualne zamieszkanie na terenie Polski

-komputer/smartfon z dostępem do Internetu

-zaangażowanie i chęć do nauki

-systematyczność

Oferujemy:

-legalną umowę współpracy

-elastyczne godziny pracy (2-3h dziennie)

-pakiet BEZPŁATNYCH szkoleń

-wypłaty na rachunek bankowy nawet 2x w miesiącu

Nie wymagamy inwestycji finansowej, nie jest to sprzedaż produktów.

Nie wymagamy rozmów telefonicznych

Nie wymagamy danych poufnych

Dodatkowe informacje:

Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 18 lat.

Możesz potraktować Moją propozycję jako dodatek do standardowej pracy na etacie lub po jakimś czasie zrezygnować z etatu i zarabiać w 100% online.