Wapno granulowane  01.sierpien.2022
projektowanie stron internetowych Link do Twojej strony Tutaj ? - Napisz Belki rustykalne Dodaj baner na strony

Praca w domu/ na wakacje/ dodatkowa/ stała/ umowa

Praca przez internet

Poszukuję 15 osób do pracy.

Wymagania:

-ukończone 18 lat oraz obywatelstwo Polskie

-telefon lub komputer wraz z umiejętnością posługiwania się

- 1-2h wolnego czasu dziennie lub co drugi dzień

Co oferuję?

- elastyczną pracę z domu

-szkolenia indywidualne + grupowe

-wysokie wynagrodzenie

-umowa oraz wspracie indywidualne

Opis stanowiska pracy:

-działanie na produktach promocyjno-reklamowych dla Firm/Spółek zewnętrznych,

-nadzorowanie poprawności działań reklamowych, witryn internetowych,

-tworzenie narzędzi reklamowych

Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 15 lat.

To nie jest oferta pracy z wynagrodzeniem wyłącznie prowizyjnym.

Możesz potraktować Moją propozycję jako dodatek do standardowej pracy na etacie lub po jakimś czasie zrezygnować z etatu i zarabiać w 100% online.