Kredyty cała Polska

Pożyczki dla przedsiębiorców

Współpraca biznesowa

Szukasz pracowników z Ukrainy ?

projektowanie stron internetowych Link do Twojej strony Tutaj ? - Napisz Belki rustykalne Dodaj baner na strony

Laminiarz – Niemcy

Niemcy Częstochowa

Szukasz legalnej, dobrze płatnej pracy w Niemczech?  Masz doświadczenie w laminowaniu? Zadzwoń do nas!!!

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- niemiecką umowę o pracę

- możliwość podjęcia stałej współpracy

- opiekę polskich koordynatorów

 Zakres obowiązków:

- przygotowanie form do laminowania

- prace naprawcze na laminowanych elementach

- cięcie tworzyw sztucznych i włókna szklanego

- laminowanie z wykorzystaniem Gelcoat

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego w stopniu minimum komunikatywnym

- doświadczenie zawodowe

- prawo jazdy i własny samochód

Jeśli zainteresowała Cię oferta, zadzwoń lub wyślij sms o treści „LAMINIARZ”  pod nr:

Teresa +48 731 901 913 ofertypracy@klaverteam.com

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa, Certyfikat KRAZ 18450.